Pracujesz w ciąży? Jak się ubrać?

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety. Radość miesza się z troską o dziecko, błogość często kłóci się z przyziemnym problemem zakupu garderoby. Szczególnie kiedy przyszła mam jest aktywna zawodowo i na co dzień potrzebuje eleganckiej i modnej odzieży. Należysz do grona kobiet pracujących do „ostatniej chwili”? Potrzebujesz podpowiedzi, jakie ubrania ciążowe kupić i gdzie je znaleźć? Przeczytaj poniższy tekst, a dowiesz się gdzie szukać i na co zwrócić uwagę.

Problemy ciężarnych z zakupem stylowej odzieży

Współczesne, aktywne zawodowo i towarzysko kobiety w ciąży, często mają olbrzymi problem z trafieniem w sklepach na stylową i modną odzieży. Sprzedawcy przeważnie oferują luźne, elastyczne i mało eleganckie ubrania, w których przyszłe mamy nie zawsze czują się atrakcyjnie i pociągająco. Z kolei producenci odzieży skupiają się na projektowaniu bieżących kolekcji, gdzie nie ma  miejsca na odzież ciążową. Z tego powodu dostępne na rynku ubrania ciążowe są powtarzalne, nudne stylistycznie i odbiegające od aktualnych standardów modowych. 

Ubrania ciążowe odpowiednie do pracy

Wiele kobiet decyduje się na pracę podczas ciąży i są z tego zadowolone. Dobrze się czują, spełniają zawodowo oraz są wśród ludzi. Można pomyśleć, że to pełnia szczęścia, gdyby nie jedno „ale”. Mianowicie ubranie. Zmieniające się z tygodnia na tydzień ciało wymaga nowej garderoby, a z tym eleganckie panie mają problem. Z pomocą przychodzi tutaj firma Danica, która oferuje skonstruowane na ciążową sylwetkę, nowoczesne i modne modele. W jej ofercie można znaleźć idealne do pracy:

  • sukienki ciążowe
  • koszule ciążowe
  • bluzki ciążowe
  • kamizelki
  • odzież wierzchnią

Wszystkie te rodzaje ubrań klientka może dostosować do siebie pod kątem tkaniny i koloru  oraz wprowadzić niewielkie zmiany takie jak długość rękawa i sukienki, kształt dekoltu oraz wprowadzenia do podstawowego kroju konstrukcji sprzyjającej karmieniu. 

Celem firmy Danica jest ubranie przyszłych mam tak, żeby nie czuły żadnej zmiany jakościowej ani stylistycznej w porównaniu z ich normalnym, nieciążowym ubiorem. Kobiety eleganckie, przyzwyczajone do markowych ubrań wysokiej jakości nie chcą zmieniać swoich przyzwyczajeń w czasie oczekiwania na dziecko. Nawet nie powinny. Wpłynęłoby to negatywnie na ich poczucie atrakcyjności, nastrój a w konsekwencji na maluszka. Pomoc proponuje firma Danica, która stawia na konstrukcyjne, dobre krawiectwo, wysokojakościowe tkaniny i wyczerpujący dialog za pomocą takich kanałów kontaktu jak telefon, e-mail, IG i FB.