Sukienki ciążowe – numer 1 w szafie przyszłej mamy.

Czy ciąża wyklucza modny i kobiecy wygląd? Absolutnie nie. Badania wykazały, że spośród różnych części garderoby kobiety w ciąży najczęściej wybierają sukienki. I to jest strzał w dziesiątkę. Sukienki dodają pewności siebie, poczucia atrakcyjności i komfortu. Gdzie szukać takich sukienek? Czy jest firma, która oferuje specjalnie skonstruowane sukienki ciążowe?Tak, jest! Czytaj dalej, a wszystkiego się dowiesz.

Komfort w sukienkach ciążowych 

Podczas ciąży kobietom zależy na komforcie. W związku z tym popularne sieciówki  i niektóre sklepy proponują odzież elastyczną, bo taki materiał dostosowuje się do sylwetki. Niestety, sukienki te są  bardzo słabe stylistycznie, powtarzalne i nie modyfikowane sezonowo. 

W rzeczywistości prawidłowo skonstruowana odzież ciążowa wcale nie musi być uszyta z rozciągliwej tkaniny. Specjalna ciążowa konstrukcja ma za zadanie zapewnić maksymalną swobodę ruchów. Nie ma znaczenia, czy odzież uszyta jest z lycry, bawełny dresowej czy z bardziej szlachetnych materiałów takich jak stabilne wiskozy, tencel, len, jedwab i wiele innych. W zasadzie to od kroju a nie rodzaju tkaniny zależy, czy sukienka ciążowa jest komfortowa.

Stylowe sukienki firmy Danica na każdą okazję

Dzisiejsze kobiety nie mają zamiaru zmieniać swoich nawyków i przyzwyczajeń podczas ciąży. Nie chcą, tak jak jeszcze sto lat temu, ukrywać rosnącego brzuszka. Wręcz przeciwnie! Chcą się nim chwalić, cieszyć i stylowo prezentować światu. Cieniem nad ich radością jest ograniczony rynek eleganckiej odzieży ciążowej. Na szczęście nie ma się czym martwić. Odpowiednie na wszystkie okazje, modne i stylowe sukienki zapewnia firma Danica. W jej ofercie można znaleźć modele, które firma na życzenie klientki jest w stanie dostosować do każdej okazji, od spaceru w parku po wesele czy też ślub. 

Karmienie

Trendem ostatnich lat jest dostosowanie odzieży ciążowej do karmienia. Wiele pań wychodzi z założenia, że kupowanie ubrań na kilka miesięcy jest nieekonomiczne, więc szukają odzieży, którą mogłyby wykorzystać jeszcze po porodzie, w okresie karmienia dziecka piersią. Z drugiej strony jest wiele kobiet, które chcą od razu po ciąży wrócić do swoich normalnych ubrań. Dlatego firma Danica daje swoim klientkom możliwość wyboru czy chcą sukienkę ciążową przystosowaną do karmienia czy nie. Jeżeli tak, to istnieje możliwość modyfikacji wybranego podstawowego modelu i zastosowanie konstrukcji umożliwiającej karmienie.