Elegant and comfortable maternity wear

Danica Maternity to styl, elegancja i komfort dla kobiet ciężarnych.

Tworząc kolekcję odzieży ciążowej pragnęłyśmy stworzyć ubrania dla kobiet noszących się elegancko, lubiących stylową odzież, które zapewne w ciąży będą chciały prezentować się tak dobrze jak uprzednio. Dla tych przyszłych Mam, które potrzebują szykownych ubrań ciążowych do pracy, na spotkania biznesowe bądź prywatne, na różne mniejsze lub większe okazje. Nie znajdziecie u nas kolejnych bawełnianych sukienek ciążowych czy legginsów. To co my Wam oferujemy to klasyczne, elegancki, wysokojakościowe ubrania ciążowe.

Maternity dresses

Naszym głównym produktem są sukienki ciążowe. Z własnego doświadczenia wiemy jak niezwykle ważny w ciąży jest komfort, jednak wiemy także, że można go wspaniale zestawić z szykiem. Z tego właśnie powodu stawiamy na sukienki ciążowe, które pięknie podkreślą ciążową sylwetkę, a zarazem dają dużą swobodę noszenia. Nasza odzież ciążowa projektowana jest od początku do końca z myślą o sylwetce ciążowej, która mocno zmienia się w przeciągu raptem kilku miesięcy. Tworząc kroje naszych sukienek ciążowych uwzględniłyśmy miejsce na rosnący brzuszek, tak aby mogły one być wykorzystane przez cały okres ciąży. Niektóre z nich nadają się także w okresie karmienia.

W zależności od pory roku znajdziecie u nas także kilka dodatków do sukienek w postaci kamizelek, płaszczy, różnego rodzaju narzutek.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

 

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl