danica maternity - odzież ciążowa

Zamówienia indywidualne

danica maternity - odzież ciążowa

Jak zamawiać?

Jak zamawiać?

Firma Danica ubiera kobiety w ciąży, dając im potężną dawkę pewności siebie. Odpowiednio dobrana odzież ciążowa, kolor, rodzaj tkaniny i zindywidualizowane detale sprawiają, że przyszłe mamy czują się komfortowo i pięknie. Chcesz dowiedzieć się jak zamawiać, żeby zmienić poszczególne elementy modelu? Przeczytaj poniższą instrukcję. 

Wybór tkaniny

W pierwszej kolejności przeglądnij wszystkie propozycje sklepowe. Podstawą jest kolekcja Basic.   

Wybierz to ubranie ciążowe, które spodoba ci się najbardziej pod kątem kroju i fasonu. To będzie nasz punkt wyjściowy. Poniżej znajdziesz kilka proponowanych tkanin opisanych konkretnym symbolem. Nie martw się, jeżeli żadna z nich Ci się nie spodoba. Skontaktuj się ze mną i opisz dokładnie, o jakim materiale myślisz, a ja postaram się znaleźć coś takiego dla Ciebie. 

Zmiany w modelu

Każdą z prezentowanych w sklepie rzeczy można nieco zmodyfikować. Możesz zmienić długość rękawa, długość całości czy kształt dekoltu. Dodatkowo w niektórych modelach można wszyć rozcięcie, umożliwiające karmienie dziecka po porodzie. 

Kolekcja Unique

W sklepie internetowym proponuję także kolekcję Unique. To nic innego jak zmienione przeze mnie podstawowe modele Basic. Szyję je zazwyczaj w jednym egzemplarzu z możliwością doszycia jednej lub dwóch sztuk. Dzięki temu możecie przekonać się, że jeden model w wielu tkaninach, kolorach czy kształtach może zupełnie inaczej wyglądać. 

Kontakt i zamówienie

Dla osób, które preferują pisanie, proszę o kontakt poprzez formularz, maila, Ig czy FB. Natomiast jeśli masz wątpliwości czy pytania, to po prostu zadzwoń. Kiedy już ustalimy każdy szczegół, poproszę Cię o zakup wybranego ubrania ciążowego poprzez sklep. Większość modyfikacji dokonuję bez zmiany ceny sklepowej. Wyjątek stanowi wybór ekskluzywnej tkaniny, co jest omawiane na bieżąco. Czas oczekiwania na realizację to około 21 dni. 

UWAGA! Bardzo proszę o przemyślane zmiany i zakupy. Skorzystanie z możliwości dopasowania modelu traktuję jako szycie według indywidualnego zamówienia, dlatego zwrot produktu i odstąpienie od umowy sprzedaży nie będzie możliwe. 

danica maternity - odzież ciążowa

Tkaniny do wyboru

Wybierz tkaninę, która Ci się podoba i napisz do mnie lub zadzwoń. Sprawdzę dostępność i będziemy mogły ustalić szczegóły Twojego ubrania.

danica maternity - odzież ciążowa

Ubrania ciążowe uszyte na zamówienie

Dopasowane i starannie uszyte ubranie to element, który każdemu dodaje pewności siebie i zadowolenia. Szczególnie jest to ważne dla kobiet w ciąży, które chcą czuć się wyjątkowo i pięknie w czasie, kiedy noszą pod sercem największą miłość ich życia. Właśnie dla takich pań, istnieje firma Danica. Jak działa? Jakie ma pasje i cele? Jakie korzyści daje przyszłym mamom? Poniżej odpowiedzi. 

Szycie odzieży na indywidualne zamówienie

Dla firmy Danica tworzenie i szycie odzieży ciążowej to pasja. Jej celem zaś, jest ubranie  kobiet w ciąży tak, aby czuły wyjątkowo i niepowtarzalnie. Wprawdzie przyszłe mamy mogą w łatwy sposób korzystać z szerokiej oferty sklepów sieciowych, kupując ubrania ciążowe na odpowiednich stoiskach lub dopasowując szersze modele do zmieniającej się sylwetki. Należy jednak pamiętać, że jest to odzież szyta bez modelowania i w wielkich ilościach, więc spotkanie z osobą tak samo ubraną dla nikogo nie powinno być zaskoczeniem. Są jednak panie, które chcą wyglądać inaczej od innych, chcą się wyróżniać, podkreślić i celebrować te najważniejsze w ich życiu miesiące oczekiwania na dziecko. To właśnie dla nich istnieje firma Danica. Niewielka, polska manufaktura tworząca odzież ciążową w limitowanych ilościach z możliwością modyfikacji poszczególnych elementów na życzenie klientki. 

Jak działa Danica?

Firma Danica daje swoim klientkom możliwość ubrania się w odzież ciążową uszytą z dbałością o każdy szczegół. Wszystkie ubrania ciążowe powstają na podstawie modeli przygotowanych przez profesjonalnych konstruktorów odzieży, dlatego są tak dobrze dopasowane do ciążowej, zmieniającej się sylwetki. Klientki mogą oczekiwać także:

  • kolekcji uszytych w limitowanych ilościach — z jednej strony Danica pragnie zapewnić klientki, że istnieje minimalna możliwość spotkania się z identycznie ubraną kobietą, z drugiej zaś nie chce zatrzymywać się na powtarzalnej produkcji 
  • możliwości modyfikacji poszczególnych elementów wybranego ubrania ciążowego — klientki mogą zażyczyć sobie zmiany takich elementów jak: długość całości, długość i kształt rękawa, kształt dekoltu łącznie ze zmianą na rozpięcie do karmienia oraz  delikatnych zmian rozmiarowych. Co jest niezmiernie ważne, mogą wybrać też kolor i rodzaj tkaniny spośród kilku propozycji. 

Z Danica możliwy jest kontakt na wiele sposobów, dzięki czemu natychmiast można otrzymać profesjonalną konsultację niezbędną do złożenia zamówienie i dokonania zamierzonych zmian. 

Korzyści noszenia ubrań ciążowych od Danica 

Istnieje wiele korzyści z możliwości zakupu odzieży ciążowej szytej w firmie Danica. Są to ubrania specjalnie skonstruowane na ciążową sylwetkę, które można jeszcze delikatnie dopasować wymiarowo. Fakt, że niektóre modele można modyfikować sprawia, że kobieta w ciąży ma możliwość wykreowania stylizacji według własnego życzenia. Sama różnica koloru lub tkaniny wprowadza takie zmiany, że konkretna sukienka ciążowa lub koszula ciążowa wyglądają zupełnie inaczej. Mało tego. Niektóre ubrania od Danica, na przykład koszule ciążowe, są tak uszyte, że mogą być wykorzystywane do karmienia i codziennego użytku jeszcze po porodzie.

  

Większość osób pragnie wyglądać elegancko i czuć się komfortowo w swoim ubraniu. W obecnych czasach istnieje wiele olbrzymich sieci, oferujących takie same, nie najlepiej skrojone i uszyte ubrania ciążowe. A przecież przez setki lat ludzie zlecali szycie odzieży i korzystali z niej latami. Dzisiaj istnieje przekonanie, że korzystanie z firm szyjących na zamówienie czy pozwalających modyfikować swoje modele to zbędny luksus i horrendalna cena. W przypadku firmy Danica owszem to luksus, ale cenowo utrzymywany na przyzwoitym poziomie dostępnym dla każdego.